O firmie

KANCELARIA DORADZTWA Finansowo-Podatkowego „PIONIER-PODATNIK powstała w 1995 roku i prowadzi profesjonalną oraz kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, spółek cywilnych, kapitałowych (z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjnych), stowarzyszeń i fundacji w zakresie usług księgowych oraz kadr i płac oraz ZUS, z takich branż jak budownictwo, handel i usługi, gastronomia, transport, produkcja (wytwarzanie), rolnictwo i wiele innych.

Właściciel kancelarii jest doradcą podatkowym i posiada:

Wpis Krajowej Rady Doradców Podatkowych nr. 01337
Certyfikat księgowego Ministra Finansów nr. 11148


Kancelaria posiada polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej od ryzyka świadczonych usług.

W kancelarii pracują specjaliści, których doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie merytoryczne gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Pracownicy posiadają certyfikaty Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg zarejestrowane pod numerami 30516/2008 oraz 40445/2010 oraz inne w zakresie dotacji unijnych.

Kancelaria współpracuje ze specjalistami w zakresie prawa cywilnego, spółek osobowych i kapitałowych, gospodarczego, podatkowego, spraw pracowniczych i prawa pracy i BHP, wniosków o dotacje z UE

Oferujemy również pracę z klientem w systemie on-line lub bezpośrednio u klienta.

Pracujemy na oprogramowaniu CDN Optima firmy Comarch.

Księgowość Waszych firm oraz wysokość podatków możecie Państwo powierzyć nam, a my gwarantujemy bezpieczne rozliczenia podatkowe i finansowe.